Stomatologia AMED

Usługi stomatologiczne

Usługi stomatologiczne w atrakcyjnej cenie! U nas otrzymasz pełną opiekę, a każdy zabieg odbywa się w komfortowych warunkach. Najwyższej jakości sprzęt oraz wykwalifikowani specjaliści zapewnią ci leczenie na najwyższym poziomie.

Niewiele osób wie, że jednymi z najlepszych lekarzy stomatologów na świecie są Polacy.

To właśnie dzięki nim, coraz częściej w kraju obserwujemy napływ obcokrajowców, którzy chcą powierzyć swoje uzębienie polskim specjalistom. Zjawisko to rozwija się na taką skalę, że można już zacząć mówić o turystyce stomatologicznej, która działa stymulująco nie tylko dla rynku medycznego ale także i gastronomicznego czy hotelarskiego.

Wykorzystując ten fakt w Bydgoszczy postanowiono stworzyć projekt, w którym kompleksowe usługi stomatologiczne połączone są z tymi ściśle turystycznymi.

Obcokrajowcy, którzy skorzystają z programu Medical Bydgoszcz będą korzystali z usług medycznych oferowanych w mieście, a w pakiecie dostaną zakwaterowanie i wyżywienie w okolicznych hotelach. W Medical Bydgoszcz włączono także port lotniczy, ponieważ od kilku lat do tego miasta przylatują klienci z Irlandii.

Projekt ten jest także szansą dla państwowych placówek, ponieważ pacjent spoza kraju, musi zapłacić za leczenie na miejscu.

Uważam, że jest to wspaniała nowina nie tylko dla tych, którzy mogą na tym pomyśle zarobić, ale także dla Polskich pacjentów, ponieważ miejsca, w których będą się leczyć, ciągle będą udoskonalać swoje usługi i wzbogacać je o nowe metody leczenia.